portal osiedli, dzielnic i miast

Kościerzyna - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » analiza sylwetki
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

analiza sylwetki

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Mareeek21 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Czw Wrz 18, 2014 11:32
Posty: 1
Skąd: Kościerzyna

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 11:40    Temat postu: analiza sylwetki

Największą pułapką w którą wpadasz, przez którą NIGDY NIE MASZ SIĘ W CO UBRAĆ, są Twoje znoszone, bądź źle dopasowane do Ciebie ubrania. DETOKSYKACJA szafy pozwoli nam WYELIMINOWAĆ te elementy garderoby, które kompletnie do Ciebie NIE pasują i których bezwzględnie musisz się pozbyć!
Podczas jednodniowej sesji dowiesz się jak mądrze zorganizować swoją przestrzeń intymną (garderobę). Dowiesz się jaki reprezentujesz TYP SYLWETKI, koncentrując się na jej indywidualnych cechach. Najpierw robimy analizę sylwetki dla Ciebie, potem poznasz najwłaściwsze dla siebie długości i fasony. Dowiesz się, że styl to także zachowanie odpowiednich proporcji. Razem sporządzimy listę brakujących elementów, które wzbogacą Twoją garderobę. Pokażę jak niebanalnie zestawiać ze sobą ubrania, żeby wyglądały ciekawiej. Nie uznaję półśrodków. Twój styl jest dla mnie tak samo ważny jak Twoje świetne samopoczucie.
buka123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Maj 23, 2019 8:51
Posty: 267
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 14:37    Temat postu: Re: analiza sylwetki

może warto zrzucić parę kilo aby poprawic wygląd sylwetki. Polecam zajrzeć na stronę https://apteline.pl/ tam w zakładce odchudzanie będzie spis różnych suplementów i spalaczy tłuszczu która usprawnią proces odchudzania. Oczywiście zdrowa i zbilansowana dieta oraz odpowiednia dawka ruchu są niezbędne aby trochę zrzucić z wagi.
Warto zwrocic uwagę na to, iz ludzie myślą ze diete nalezy stosowac tylko podczas odchudzania, i potem rezygnują ze zdrowego trybu życia, jedzenia i pojawia się efekt jojo. Zdrową dietę nalezy utrzymac caly czas, nalezy wprowadzić zdrowe nawyki zywieniowe i się ich trzymać. Inaczej to nie ma sensu.
Kubik2 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Sty 25, 2020 21:58
Posty: 83
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 21:05    Temat postu: Re: analiza sylwetki

Oczywiście, że warto schudnąć ale czy na pewno spalacze tłuszczu w tym pomogą? Ja sądzę, że podstawą są zdrowe nawyki żywieniowe i sport, co potwierdza poradnik na stronce https://cityfit.pl/blog/spalacze-tluszczu-czym-sa-czy-warto-stosowac/ . Możecie o spalaczach tłuszczu i ich skuteczności dowiedzieć się stąd praktycznie wszystkiego. Co prawda termogeniki realnie mogą wspierać odchudzanie, nie dla każdego są wskazane i bezpieczne. Dlatego zanim się kupicie jakiś preparat, zapoznajcie się z zaletami i wadami stosowania takich suplementów.
fiol123 
   

Forumowicz


Wiek: 68
Dołączył: Czw Maj 30, 2019 17:26
Posty: 144
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 12:55    Temat postu: Re: analiza sylwetki

Jak chcecie zadbać o swoja sylwetkę, czy urodę to polecam udać się do esticlinic. Ostatnio moja koleżanka była u nich aby pozbycie się bruzd nosowo-wargowych Lubliniec Ja u nich z kolei wygładzam zmarszczki kwasem hialuronowym i bardzo sobie chwale te zabiegi. Także polecam Ci się tam udać. Oni doradzą, mają profesjonalny sprzęt, elastyczne terminy, także bardzo jestem zadowolona i z obsługi klienta i z efektów.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama