portal osiedli, dzielnic i miast

Kościerzyna - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Gdzie warto robić zakupy?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gdzie warto robić zakupy?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
venice84 
   

Stały bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Śro Sie 27, 2014 10:23
Posty: 97
Skąd: Ziemia!

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 15:16    Temat postu: Gdzie warto robić zakupy?

Macie jakieś ulubione markety, w których są sprawdzone i świeże produkty? Wolicie mniejsze sklepiki, czy większe markety?
zenek_bebenek 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Śro Sie 27, 2014 10:31
Posty: 48
Skąd: Świat

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 13:22    Temat postu: Re: Gdzie warto robić zakupy?

ja jeżdzę do polo marketu na staszica. nigdy nie zdarzylo mi sie zebym kupil cos zepsutego, nieswiego itd. a uwazam tez ze maja bardzo duzy wybor produktów
Emillka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Cze 24, 2013 18:28
Posty: 79
Skąd: Stąd

PostWysłany: Sob Paź 08, 2016 22:15    Temat postu: Re: Gdzie warto robić zakupy?

Co do zakupów spożywczych to najczęściej kupuję w mniejszych sklepach gdzie wiem że są świeże i dobrej jakości produkty. Bardzo często jest to sklep osiedlowy, często zakupy robię na targu (warzywa&owoce). Co do pozostałych rzeczy to w większości przypadków zamawiam online (buty, mniejszy sprzęt rtv agd, prezenty). Ponieważ mam skórę problematyczną prawie w ogóle nie odwiedzam stacjonarnych drogerii, najczęściej kupuję produkty naturalne od http://www.naturativ.pl/sklep/k-2-cialo/ Oczywiście czasem zdarzy się że zajrzę do marketów, byłabym ignorantka gdybym twierdziła inaczej, ale na pewno nie stanowią one "podstawy" moich zakupów.
paskal 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 07, 2015 11:21
Posty: 67
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 18:12    Temat postu: Re: Gdzie warto robić zakupy?

Bardzo lubimy robić zakupy w Rossmannie. Mają dobre i tanie produkty. Najczęściej kupujemy tam sporo artykułów. Od karmy dla psa, po kosmetyki, i różne rzeczy dla dziecka. Zwłaszcza ze mają oni specjalny program promocyjny Rossnę. Niedawno odkryliśmy linię kosmetyków AA. To produkty hipoalergiczne i wspomagające leczenie. Pierwszy raz kupiliśmy gdy nasze maleństwo miało ciemieniuchę. Wyczytaliśmy na jakimś blogu chyba na http://rossmann.pl/forum/tabid/471/aft/111/afpg/3/Default.aspx , że ludzie polecają sobie krem na ciemieniuchę - AA Ja & Mama . Od tego czasu trzymamy się tej marki przy różnych dolegliwościach skórnych i by im zapobiegać.
MalejczykAnetka 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Pią Lis 03, 2017 15:05
Posty: 12
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 12:00    Temat postu: Re: Gdzie warto robić zakupy?

Ja ostatnie zakupy, czyli prezenty świąteczne robiłam w całości przez internet. I bardzo dobrze zrobiłam, bo w mieście nie znalazłabym tak świetnych prezentów jak na tej stronie. O czym mowa? O kolorowych skarpetkach Very Happy
Wcześniej nie sądziłam, że skarpetki to świetny pomysł na prezent, ale przekonałam się, ze tak jest. wybrałam po jednej parze skarpetek dla każdego z rodzinki i żałowałam, że tak mało. Skarpetki były tematem nr 1 na wigilijnej kolacji. Ale nie ma co się dziwić. Spójrzcie na nie:



www.koloroweskarpetki.pl.jpg
 Opis:
https://koloroweskarpetki.pl/

www.koloroweskarpetki.pl.jpg



_________________
Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej http://oknamazurskie.pl
kamila78 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 30
Dołączył: Śro Sty 25, 2017 13:06
Posty: 253
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 10:45    Temat postu: Re: Gdzie warto robić zakupy?

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem są sklepy internetowe. Nie trzeba nawet wychodzić z domu żeby zamówić to co trzeba. Nie dość że spora wygoda to jeszcze oszczędność czasu. Ja od siebie mogę podrzucić sklep w którym mają dobrej jakości ochraniacze na łóżeczko - https://www.tinystar.pl/OCHRANIACZE-DO-LOZECZKA/64 . Takie ochraniacze na łóżeczko na pewno nie będą leżały nieużywane. W końcu zdrowie i bezpieczeństwo malucha jest sprawą priorytetową. Ochraniacze na łóżeczko sprawdzą się też jako prezent z okazji narodzin dziecka.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama