portal osiedli, dzielnic i miast

Kościerzyna - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » praca dla studentów i nie tylko
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

praca dla studentów i nie tylko

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Wixalka 
   

Stały bywalec


Wiek: 47
Dołączył: Sob Lis 07, 2015 17:00
Posty: 62
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Nie Lip 09, 2017 16:33    Temat postu: praca dla studentów i nie tylko

Tłumaczenia to oprócz korepetycji najszybciej osiągalna praca dla studenta kierunków filologicznych. O ile ciągniecie za uszy jakiegoś matołka by zdał do następnej klasy nie jest zbyt miłe to tłumaczenia i owszem. Szczególnie że można to robić na odległość przez internet. Znalazłam sporo ogłoszeń na stronie http://oferia.pl/zlecenia/tlumaczenia/angielski . Jest tam nie tylko angielski, ale i inne mniej popularne języki. Dużo jest tekstów reklamowych, wymagających fachowego słownictwa. Jednak gdy trochę się poszerzy swoje słownictwo to i takie teksty można przetłumaczyć od ręki w parę minut.
AgneSa456 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Wto Wrz 19, 2017 12:45
Posty: 24
Skąd: Słupsk Stare Miasto

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 9:00    Temat postu: Re: praca dla studentów i nie tylko

Ciekawą opcją na wakacyjną pracę jest zatrudnienie nad morzem, tak jak tutaj ktoś ciekawie opisał na przykładzie Helu http://pomorskie-praca.pl/praca-sezonowa-na-helu/. Osobiście pracowałam kiedyś jako kelnerka a zarobek nawet całkiem przyzwoity, głównie za sprawą napiwków.
Izumii 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Paź 10, 2017 10:19
Posty: 33
Skąd: Dolny Sopot

PostWysłany: Śro Mar 07, 2018 13:09    Temat postu: Re: praca dla studentów i nie tylko

praca kelnera to tak naprawdę tylko dzięki napiwkom jest opłacalna. Ja kiedyś jak byłam młodsza to myślałam też o tym, żeby zostać kelnerką ale za granicą na jachtach
wesola78 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Wrz 30, 2015 23:02
Posty: 33
Skąd: Żukowo

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 21:46    Temat postu: Re: praca dla studentów i nie tylko

Nie wiem, czy ktoś wie, ale w większych miastach studenci znający dobrze języki obce oraz Excel często wynajmują się na zlecenie do pracy w biurze, do pomocy, czy zastępstwo. Czasem pracują jednocześnie w kilku. Dlatego warto uczyć się Excela choćby online na http://www.iExcel.pl.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama