portal osiedli, dzielnic i miast

Kościerzyna - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Jakie perfumy dla przyjaciółki
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jakie perfumy dla przyjaciółki

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jola44 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Gru 13, 2018 12:19
Posty: 35
Skąd: Lębork

PostWysłany: Śro Kwi 17, 2019 21:50    Temat postu: Jakie perfumy dla przyjaciółki

heej Wink Moja przyjaciółka ma niedługo urodzinki, muszę kupić Jej jak najszybciej jakiś fajny prezent. Myślę, że kupię Jej perfumy, jakie byście polecili? Czytałem sporo pozytywnych opinii o perfumach marki Paco Rabanne https://perfumy.pl/firm-pol-95-Paco-Rabanne.html Podobno mają piękny i długotrwały zapach. A Wy co sądzicie o tej marce?
fiol123 
   

Forumowicz


Wiek: 68
Dołączył: Czw Maj 30, 2019 17:26
Posty: 144
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 12:09    Temat postu: Re: Jakie perfumy dla przyjaciółki

jak o kosmetykach czy perfumach mowa to ja polecam firmę https://forever-aloe.pl/ to pionier w produkcji wysokiej jakości kosmetyków na bazie miąższu z aloesu i produktów pszczelich. Takie naturalne składy mają cudowne działanie na skóre.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama